Instalacja pieczęci Site Seal dla certyfikatów RapidSSL

1. Instalacja najłatwiejsza („kopiuj-wklej”)

Plik z pieczęcią jest hostowany z naszego serwera. Wystarczy skopiować poniższy kod HTML i wkleić w wybrane miejsce na swojej stronie www.

<a href="https://www.gigaone.pl"><img src="https://static.gigaone.pl/images/site-seal/site_seal_rapidssl.png" width="100" height="56" alt="Strona chroniona certyfikatem RapidSSL" title="Strona chroniona certyfikatem RapidSSL" /></a>

Strona chroniona certyfikatem RapidSSL - Gigaone.pl


2. Instalacja ręczna

Instalacja pieczęci Site Seal jest bardzo prosta i sprowadza się do zapisania obrazka na dysku oraz umieszczenie odpowiedniego kodu HTML na stronie, która jest chroniona certyfikatem SSL.

  1. RapidSSL Kliknij prawym przyciskiem na obrazku obok i wybierz Zapisz obraz jako... (lub podobnie, w zależności od użytej przeglądarki) zapisując obrazek na dysku lokalnym. Następnie zapisany obrazek należy przenieść na serwer www i umieścić np. w katalogu /images/.
  2. Jeżeli plik został zapisany w katalogu serwera www /images/ o nazwie np. site_seal_rapidssl.png to przykładowy kod HTML może wyglądać następująco:
    <img src="/images/site_seal_rapidssl.png" width="100" height="56" alt="Strona chroniona certyfikatem RapidSSL" title="Strona chroniona certyfikatem RapidSSL" />