Gigaone Logo

O nas

Jesteśmy autoryzowanym Gold Partnerem RapidSSL, GeoTrust, Thawte i Symantec (do 2010 r. VeriSign), światowych wystawców certyfikatów SSL. Specjalizujemy się w dostarczaniu najlepszych produktów uznanych marek w dziedzinie bezpieczeństwa w Internecie.

Nasi Partnerzy

DigiCert (dawniej Symantec i VeriSign)

Certyfikat Symantec Symantec - największy urząd certyfikacji na świecie (ang. certificate authority, CA) i wystawca certyfikatów SSL. Firma zlokalizowana jest w Mountain View w Kalifornii (USA). Spółka giełdowa notowana na nowojorskiej giełdzie NASDAQ. W 2010 r. Symantec przejął dział usług ochrony tożsamości i uwierzytelniania firmy VeriSign.

Oferowane certyfikaty:
Secure Site Pro EV, Secure Site Pro, Secure Site EV, Secure Site, Secure Site Wildcard
Przeznaczenie certyfikatów:
Banki, fintechy, firmy z sektora finansowego, większe korporacje

Thawte

Certyfikat Thawte Firma założona w 1995 r. w RPA przez przedsiębiorcę Marka Shuttlewortha, założyciela Canonical Ltd. W 1999 Thawte został przejęty przez VeriSign. Od 2010 Thawte jest częścią Symanteca.

Oferowane certyfikaty:
Thawte Web Server EV, Thawte Web Server, Thawte Wildcard, Thawte SSL123Thawte SSL123 Wildcard
Przeznaczenie certyfikatów:
Firmy ze średniego biznesu

GeoTrust

Certyfikat GeoTrust GeoTrust świadczy usługi certyfikacji dla ponad 100 tys. klientów w 150 krajach. Drugi co do wielkości urząd certyfikacji na świecie. W 2006 r. GeoTrust został przejęty przez VeriSign. Od 2010 GeoTrust jest częścią Symanteca.

Oferowane certyfikaty:
GeoTrust True Business ID EV, GeoTrust True Business ID, GeoTrust True Business ID Wildcard, GeoTrust QuickSSL PremiumGeoTrust QuickSSL Premium Wildcard
Przeznaczenie certyfikatów:
Firmy ze średniego biznesu

RapidSSL

Certyfikat RapidSSL RapidSSL jest marką specjalizującą się w dostarczaniu certyfikatów dla firm z małego i średniego biznesu, oferując produkty za umiarkowaną cenę. Od 2010 RapidSSL jest częścią Symanteca.

Oferowane certyfikaty:
RapidSSL, RapidSSL Wildcard
Przeznaczenie certyfikatów:
Firmy z małego i średniego biznesu