Gigaone Logo

Płatności i faktury

15.01.2022

Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia są przyjmowane wyłącznie za pomocą formularzy zamówieniowych. Z uwagi na wymaganą zgodność przesyłanych informacji do wystawcy nie jest możliwe złożenie zamówienia np. za pomocą e-maila lub faksu.

Dostępne metody płatności

Płatność przelewem bankowym

Dane do przelewu zostaną wyświetlone bezpośrednio po złożeniu zamówienia oraz będą umieszczone w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Płatność przez serwis PayU

PayUZamówiony certyfikat SSL możesz opłacić w bardzo prosty i szybki sposób. Odpowiedni link kierujący do systemu transakcyjnego PayU pojawi się w ostatnim etapie po złożeniu zamówienia. Nie pobieramy dodatkowej prowizji za płatność przy pomocy tego serwisu.

Faktury

Automatycznie po złożeniu zamówienia jest generowana faktura proforma, na podstawie której możesz dokonać opłaty za zamówiony certyfikat SSL.

Faktura VAT zostanie wystawiona po zrealizowaniu zamówienia, czyli po wystawieniu certyfikatu. Jeżeli zamówienie zawierało więcej niż jeden certyfikat, to faktura zostanie wystawiona po wystawieniu wszystkich certyfikatów.

Wszystkie faktury, zarówno proforma, jak i VAT są generowane w formacie PDF, a następnie przesyłane e-mailem pod adres kontaktowy. Oprócz tego wszystkie faktury udostępniamy w Panelu Klienta w sekcji Lista faktur.